Dil Okulları > Almanya Dil Okulları

Almanya Dil okulları ile Almanya'da Almanca hizmet vermekteyiz.

Almanya Dil okulları ile Almanya'da Almanca

1989 yılından beri farklı dillerde yurtdışı dil eğitimi sunan Deren Koray ile Almanya Dil Okulları ndan birini seçip Almanya'da Almanca öğrenebilirsiniz. İzmir de Deren Koray her yaşa ve her Almanca düzeyine uygun Almanya dil okulları programlarını sunar.

Almanya, Avrupa’nın kalbinde, Avrupa Birliği’nin kilit noktasında olan bir ülke. Bir ülke düşünün ki, insanları tamamen dakik, disiplinli, çalışkan ama bir o kadar da cana yakın, sevecen ve anlayışlı. Festivalleri, spor oyunları, gelen misafirlere sunduğu muhteşem olanaklarla Almanya’dan bahsediyoruz. Gelin kısaca Almanya’yı tanıyalım.

Almanya dil okullarını ve almanyada almanca kurslarını hesaplayan siteİnişli-çıkışlı ve biraz da karanlık bir tarihi olsa da, Almanya bizim bildiğimiz kötü, tam disiplin, eğlencenin yasak olduğu ve biz Türkler’in tabiriyle ‘’Alman saati gibi insanlar’’ ın dolu olduğu bir yer değildir. Tam aksine, eğlencenin bol olduğu, harika vakit geçirebileceğiniz yerlerle dolu, tarihi kültürünü en iyi şekilde korumuş, disiplinin yanında aktivitelere çok önem veren yerlerden biridir Almanya.

Almanya’yı, 1960’larda işçi göçüyle Almanya’ya gidenlerden biliriz, bizim tabirimizle ‘’Almancılar’dan’’ duyduğumuz kadarıdır Almanya. Fakat günümüzde bunu artık sadece onlardan duymakla kalmıyoruz, bizler de gidip geziyor ve görüyoruz. Emin olun ki, gördüğünüzde Almanya’yı çok seveceksiniz. Sizlere özellikle, Almanya’nın köylerini gezmenizi tavsiye ederiz. Sıcak kanlı insanların çokça bulunduğu, harika yerel yemeklerin tadılabileceği, kültürlerin öğrenilebileceği, dostlukların kurulup iyi vakit geçirilebileceği yerlerdir. Emin olun, pişman olmayacaksınız.

Tabi ki, sadece gezmek değil tüm yapacağımız, amacımız olan Almanca dilini öğrenmeyi de unutmuyoruz. Bildiğiniz gibi Almanca, Avrupa Birliği’nin en fazla kullanılan dillerinden biri, ayrıca Avusturya’nın tamamında, İsviçre’nin bazı kısımlarında anadil olarak, Amerika, İngiltere, AB ülkeleri ve diğer Alman vatandaşlarının yaşadığı yerlerde ikinci dil olarak ve birçok teknik-mekanik konuda Almanca’nın ağırlığı vardır.

‘’Yüzme, suda öğrenilir’’ mantığından yola çıkarsak, Almanca’yı da, Almanca’nın anadili olan Almanya’da öğrenmek gayet akla yatkın bir seçenek olacaktır. Deren&Koray farkıyla Almanya’daki Almanca dil kurslarında dili sadece sınavlara hazırlık olarak değil, dili yaşayarak öğrenecek ve günlük hayatta bir Alman ile hiç zorlanmadan konuşabileceksiniz. Fiyatlarımız ve diğer bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Almanya Dil okulu okumak isteyen, Almanya'da Almanca öğrenmek isteyen kişiler için Konsolosluk tarafından öğrenci vizesi yerine dil eğitimi vizesi verilir. Alınacak bu eğitim vizesi ile Almanya'ya giden öğrencilere çeşitli seviyelerde almanca kursları düzenlenmektedir. Ayrıca Almanyada dil okulu tercihini kullanan bu öğrencilerin dilini geliştirebilmeleri için çeşitli sosyal aktivite programları da sunulmaktadır.

Almanya Dil Okulu tercihini seçen kişiler için Almanya'da birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Almanya'da aile yanında konaklamak Bavyera aile hayatını yerinde tanımak için bulunmaz bir fırsattır. Ayrıca, Almanca dersleri dışındaki bir ortamda, mesela ailenizle akşam yemeği yerken, Almanca pratiği yapma imkanı da bulursunuz. Yurtdışında Almanca eğitimi almak isteyen öğrenciler için Almanya da pek çok dil okulu bulunmaktadır.

Almanya Dil Okulu, Almanya Dil Okulları, Almanya'da Almanca Deren Koray kalitesi ile İzmir'de