Yurtdışında Üniversite Eğitimi > Avustralyada Üniversite Eğitimi

Avustralyada Üniversite Eğitimi

Amerika, Kanada ve İngiltere'ye alternatif olarak öğreniminizi Avustralya'da tamamlamayı hiç düşündünüz mü? Bizce ciddi şekilde düşünmenizde yarar var.

Deren & Koray International Tourism & Education Center, Avustralya'nın en ciddi ve en iddialı eğitim programlarını sunan TAFE'in Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

TAFE (Technical and Further Education) 100 yıllık birikimi ve tecrübesi ile hükümet tarafından tanınmanın yanı sıra eğitimde kalite ve mükemmelliği tüm dünya öğrencilerine uluslararası standartlarda (S/NZS ISO9001) sunmaktadır.

Her yıl TAFE bünyesine bağlı 230 kolej ve üniversite toplam 7500 değişik kursta ortalama 1.200.000 öğrenciye eğitim olanakları sağlar.

 

 

 

 

Eğitim Kimlere açık?

  • İş tecrübesi edinmek isteyen lise mezunları
  • Kredilerinizle birlikte üniversite eğitiminize olanak verecek özellikleri kazanmak isteyen lise mezunları
  • İş tecrübelerini ve yeteneklerini geliştirmek, yeni olanaklar yaratmak isteyen yetişkinler
  • Pratik becerilerini geliştirmek isteyen üniversite mezunları


Queensland'in benzersiz yaşam koşulları, TAFE'nin zengin kurs çeşitleri ve kariyer yapmaya yönelik pratik ağırlıklı kursları uluslararası öğrencilerin Avustralya'yı buluşma noktası haline getimiştir. TAFE dünyadaki tüm öğrencileri davet etmektedir. Uluslararası öğrenciler (yani sizler), kendi üniversitelerinde okudukları notları ileri yıllardaki eğitimleri için Avustralya'daki üniversitelere kolayca transfer edebilmektedirler. Hospitality, travel, computing, business, fashion, engineering ve graphic design konularında iş bulma olanağını da sizlere sunmaktadır.

TAFE Queensland, tarafından uluslararası öğrencilere sunulan 2000 yılı kurs ve fiyatları:

(Kredi karşılıklarının tam olarak anlaşılabilmesi amacıyla bölüm ve branşları orijinal (İngilizce) yayınlıyoruz)

 

Avustralyadaki Üniversiteler için tıklayınız.