2012 Bilişim Yıldızları Birincisiyiz

2012 Bilişim Yıldızları Birincisiyiz

Tablet Testimiz Bilişim Oskar'ları olarak kabul edilen 2012 Bilişim Yıldızları yarışmasında e-eğitim kategorisinde Türkiye birincisi

Bilişim Yıldızları yarışması 2012

Grup şirketlerimizden Campus Ege'nin uyguladığı "Tablet Test" e-eğitim kategorisinde Türkiye birincisi oldu. TBD, Türkiye Bilişim Yıldızları Derneği, 2012 Bilişim Yıldızları yarışmasında Tablet Test (Cam+) web projemiz önce ilk girdi ardından ilk 3'e ve son olarak Türkiye Birincisi seçildi !

Web sitemiz http://www.butikdershanem.com/ 2012 Bilişim Yıldızları yarışmasında e-eğitim kategorisinde 1. jüri elemesini başarıyla tamamladı ve, ilk 3'e girdi ve yarışmanın bu aşamasında, 2. jüri değerlendirmesi ve halk oylaması puanlar ile bu yarışmadaki statümüz Türkiye birincisi olarak değerlendirildi.

Butik dershanem e-eğitim projesi, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan gençlerimizin YGS ve LYS sınav simülasyonu yanında 50000 soru içeriğinden diledikleri dersin diledikleri konusunda limitsiz sınav ve pratik yapma olanağı sunar. Fatih projesine %100 uyumludur. Proje ayrıntıları ve detaylı bilgi için Facebook.com/ButikDershanem adresini ziyaret edebilirsiniz.