Dil Okulları > Çin Dil Okulları

Çin'de bulunan Çin Dİl Okularında Çince Öğrenmek.

Çin, Uzakdoğu’nun incisi, dünyanın en kalabalık nüfusu ve en büyük ekonomilerinden birine sahip olan ülke. Çekik gözlü, güler yüzlü insanların çevrenizde size gülerek dolaştığı bir ülke hayal ettiniz mi hiç? Etmediyseniz, o zaman, Çin Dil Okulları'ndan birini seçerek sizi o gerçekliğe götürebileceğimizi iddia ediyoruz. Seçeceğiniz bir Çin Dil Okulu sayesinde öğreneceğiniz Çince size yeni bir dünyanın kapılarını açacaktır.

Çin, dünya üzerindeki en eski uygarlıklardan biridir. Kültürü ve tarihiyle büyüleyici bir ülkedir. Yüzyıllarca Asya’da varolmuş, birçok kültürü etkilemiş ve kendi kültürünü özenle korumuş bir ülkedir Çin. Çin deyince, Türkler’in aklına ilk gelen şey, Çinliler’in Türklerden korunmak için inşa ettikleri Çin Seddi’dir. Fakat Çin’de görmeniz gereken şeyleri Çin Seddi ile sınırladıysanız, çok büyük bir yanlış içindesiniz demektir. Çin, yüzyıllardır devam ettirip koruduğu kültürüyle, bugüne kadar bir çok eseri de özenle saklamasını bilmiştir.

Çin, sosyalizm ile yönetilen bir ülkedir. Bu yüzden de tam adı Çin Halk Cumhuriyeti olarak geçer. Ekonomik bakımdan, Sovyetler gibi kapalı bir ekonomi yerine, dışa dönük bir ekonomiyi seçerek, dünyada ihracat konusunda en önde gelen ülkeler arasında yerini almıştır. Çoğu zaman aldığımız bir ürüne baktığımızda ‘’Made in China/ PRC’’ (Çin Malı) ibaresini görürüz.

Çin, yüzey bakımından, Asya’nın en büyük ülkelerinden biridir. 2’si şehir, 5’i de muhtar cumhuriyet olmak üzere toplam 28 eyaletten meydana gelmiştir. Bu şekilde, Çin için çok uluslu bir yapısı vardır diyebiliriz. Bu çok uluslu yapı dolayısıyla birçok dili de içinde barındırmaktadır fakat halkın tamamı Çince bilmekte, resmi olarak Çince’yi konuşmaktadır. Çince, bugün ticaret piyasasında da en önemli dillerden biri haline gelmiştir. Öğrenmesi kolay olmadığından dolayı, Çince bilenler bugün halk tabiriyle el üstünde tutulmaktadır.

Çince, sadece tek bir dil değil, irili ufaklı bir çok dilin tümüne verilen addır. Bunları tek bir dil olarak Çince adı altında toplarsak eğer, 1 milyardan fazla kullanıcısıyla Çince dünyada en fazla konuşulan dildir. Çince Eğitim almanın önemi çok açık değil mi? Çin Halk Cumhuriyeti başta olmak üzere 5 ayrı ülkede resmi dil, ayrıca Birleşmiş Milletler’in de resmi dillerinden biri olma özelliğine sahiptir. Siz de Çince eğitim de, Çince öğrenmek te  geri kalmayın.

Çin alfabesinin tarihi, çok eskilere dayanmaktadır. Çin alfabesinin gelişiminde resimsel grafikler büyük önem taşır. Örneğin Çince’de ‘’çocuk’’ kelimesinin en eski karşılığı bir çocuk resmidir, tarihsel gelişiminden sonra ise bugünkü halinde, ilk halinin değişik bir versiyonu olarak kullanılmaktadır.

Çince, anlaması gerçekten zor, emek isteyen bir dildir. Çince öğrenmek zordur ama öğrendikten sonra da kullanması bir o kadar zevkli bir dildir. Her güzel şey emek ister, emeksiz yemek olmaz gibi sözlerden yola çıkarak, Çince eğitim almak, Çince öğrenmek isteyen bir kişiye şunu söyleyebiliriz; doğru bir seçim yaptınız! Zor ve uzun bir yolda, çetin duraklarla karşılaşacaksınız fakat sonunda yiyeceğiniz meyve tatlı olacak!

Çin Dil Okuları'ndan birini seçtiğinizde, ülkenizden bu kadar uzakta, bu kadar zor bir dili, Çince yi öğrenirken, Dere

çin dil okulları, çin dil okulları fiyatları, çin dil eğitimi, çince dil eğitimi, çinde çince, çindeki dil okulları, çinde çince kursu, çinde çince kursları hesaplama sihirbazı dil okulumatik çevrimiçi hizmetinizde

n&Koray sizler için yaşamı kolaylaştırma hizmeti sunuyor. Siz de Çince’yi, yaşayarak ve özümseyerek öğrenmek istiyorsanız, sizi ofislerimize bekliyoruz, ya da irtibat için aramanızı bekliyoruz.

Çin Dil Okulları, Çin Dil Okulu, Çince Öğrenmek, Çince Eğitim