Kurumlarımız > Dilokulumatik

Dilokulumatik size saniyeler içinde yurtdışı dil okulunu bulur. Türünün tek çapraz dil okulu sorgulaması yapabilen dil okulu arama motorudur

Bütçenize Göre Dil Okulu Bulan Tek Arama Motoru: DilOkuluMatik.com

Beklentilerinize ve bütçenize uygun size yurtdışında dil okulu bulan arama sitesine hoşgeldiniz. Benzer yurtdışı dil okulu arama motorlarından farklı olarak DilOkuluMatik.com yurtdışı dil okulu eğitimi için ayırmış olduğunuz bütçe sınırında yaşam masraflarınızı da göz önünde bulundurarak 1500'den fazla program içinde size en uygun olanı buluyor ve saniyeler içinde size sunuyor.

Elinizdeki Bütçe ile;

> Hangi ülkede
  > Hangi şehirde
    > Hangi dil okulunda
      > Kaç hafta süre ile
        > Haftada kaç saat eğitim alacağınızı anında size bildirir.

"Bütçeme göre ara" seçeneğini tıklayıp dil eğitimi için ayırdığınız bütçeyi yazın ve hangi dili öğrenmek istediğinizi DilOkuluMatik'e bildirin. Dilerseniz masraflarınızın içinde konaklama ve yemek seçeneğini de ilave edin ve bütçenizi bu noktada sabitleyin. DilOkuluMatik sizin için yapılacak tüm yaşam masraflarınızı ve harcanması zorunlu SEVIS, I-20 form, uluslararası kurye bedeli ve yapılacak diğer resmi masrafları da içine alacak şekilde kuruşu kuruşuna sizlere maliyetleri bildirir. Çıkardığı bedelleri gizli değil "gerçek" bedel ve reel değerler üzerinden kullanıcılara aktarır. Öğrencileri bekleyen diğer sürpriz harcamaları en başından bildirir ve öğrencilerimizi programın en başından aydınlatır.

DilokuluMatik.com yurtdışı dil okulu arama sihirbazı

"Bütçeme göre arama yap" seçeneğini aktifleyen öğrencilerimiz belli harcama kriterlerini sisteme bildirdikten sonra bilgisayar öğrencimize hangi ülkenin hangi şehrinde, hangi dil kursunda, kaç haftalık bir süre ile, haftada kaç saat ve ne kadarlık bir toplam bir bedelle eğitim alacağını listeler. Bu listeleri öğrencilerimiz arzu ederse, ülkeye, şehre, okul ismine, hafta sayısına, haftalık ders saatine ve toplam masrafa göre de ayrıca sıralayabilir. Bu sıralamayı artan değerden azalan değere ya da tam tersi azalan değerden artan değere de yapabilir.

Dil okulu bulm sihirbazı öğrencilerimize değişik alternatifleri aynı anda sunabilir

Seçimini en azından ülke ve / veya şehir için yapmış kararlı kullanıcılarımız "DilOkulumatik'in "Ülkeye göre arama yap" seçeneğini aktifleyerek, gitmek istedikleri ülkede ve eğitim almak istedikleri şehirde eğitim hizmeti sunan okullar arasında rahatça seçim yapabilir, çeşitli barınma alternatifleri arasında gezinerek tek bir klikle anında kotasyon yapma şansına erişirler. Öğrencilerimiz ayrıca her dil okulunun fotoğraf albümlerini inceleyebilir, Türkçe profil yazılarından okullar hakkında fikir sahibi olabilirler.

Dil okulu rama sihirbazı, dil okulu arama motoru size anlık fiyat bilgisini saniyeler içinde verir

Sonuç itibari ile çoklu dil desteği bulunan dijital sistemimize yurtdışında temsilciliğini yaptığımız okullar tarafından güncel fiyat bilgileri promosyonlar, resimler ve tanıtım yazıları girilmekte ve öğrencilerimiz bu güncel bilgiler ışığında fiyat analizi yapabilmektedir. Aynı zamanda okulların ülkemizdeki Türk öğrencilerine yönelik indirim, promosyon ve cazip kampanyaları da sisteme direkt olarak girebilmekte ve bu indirimler eş zamanlı olarak arayüzde belirmektedir.

DilOkuluMatik, çünkü çok pratik !

Dil okullarında seçim yapan öğrencilerimiz ikinci aşamada Türk ve yabancı eğitim danışmanlarımızdan oluşan bir akademik kadromuzun titiz çalışmaları sonucu eğitim almak istedikleri ülke ve okula profesyonelce yerleştirilirler. Bunun için her öğrencimize içinde detaylı kişisel bilgilerin bulunduğu, en az 3 okul için fiyat tekliflerinin yer aldığı, tüm barınma - okul için finans ve harcama bilgilerinin tek tek hesaplandığı ve birinci günden son güne kadar adım adım operasyon bilgilerinin işlendiği 5 sayfalı çevrimiçi dijital bir dosya açılır. Öğrencilerimiz ve biz eğitim danışmanları tüm işlemlerimizi adım adım bu dosya üzerinden götürür ve operasyonu bu dosya üzerinden sonlandırırız. Deren Koray Uluslararası Turizm ve Eğitim Merkezi olarak bu anlamda teknoloji ile yarım asırlık yurtdışı eğitim deneyimimizi kendi kurumumuzda birleştiririz. Bu, öğrencilerimiz için büyük bir güvencedir.