Florida'da Aile İngilizce Programı

Florida'da Aile İngilizce Programı

Bu kış Fort Lauderdale Florida'nın ılık güneşinde Ailece hem tatil yapmaya hem de İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? Çocuklarınızla birlikte, tüm aile !

Talk School of Languages'den İngilizce Aile Programı

Bu kış Fort Lauderdale Florida'nın ılık güneşinde Ailece hem tatil yapmaya hem de İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? Çocuklarınızla birlikte, tüm aile !

Kaç çocuğunuz olursa olsun, yaşları 5 ve üstüyse, onlarla Amerika'nın incisi Florida sahillerinde mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz. Güney Florida kıyılarının tadını çıkarırken, tüm aile bireylerinin motivasyonu arttırın, İngilizceyi doğal ortamında konuşarak aile bireylerinin özellikle çocuklarınızın İngilizce dil ve iletişim becerilerini geliştirin.Florida aile İngilizce programı

Ebeveyn ve çocukların ders program saatlerinin uyumlu olarak düzenlendiği İngilizce eğitim programlarında İngilizce öğrenmenin zevkini yaşayın.

Dilerseniz araba kiralayarak Miami Beach ve Miami'yi keşfedin. Bir haftasonu yolcu gemileri ile Bahamaları ziyaret edin. Orlando Disneyworld, Universal Studios, Sea World ve Daytona Beach'te eğlencenin tadına varın. Dünyanın uzaya açılan kapısı Kennedy Space Center'da unutulmaz bir gün geçirin. Key West'e Amerikanın en uç noktasına ulaşın. Saw Grass Mills ve Orlando Premium Outlet'lerde ucuz ve karlı alışverişin tadını çıkarın. Yalnızca siz ve değerli aileniz.

Genel Bilgiler

İngilizce Eğitim Merkezi: TALK Fort Lauderdale - South Florida Education Center Kampüsünde 09:00 - 12:00 arası haftada 15 saat her seviyeye uygun genel İngilizce programları.

Süre: Minimum 2 hafta

Program Başlama Tarihi : 3 Aralık 2012 - 11 Şubat 2013 tarihleri arasında herhangi bir Pazartesi programa ailece katılabilirsiniz. Son katılım 11 Şubat 2013'tür.

Çocuklar için İngilizce: 5-13 yaş arası çocuklar, Kids Club, çocuk İngilizce programına, 14 yaş ve üstü olan çocuklarımız ebeveyn / yetişkin İngilizce kurslarına katılacaklardır.

Ücret: Tüm İngilizce dersleri ve komple eşyalı apart dairelerde konaklama dahil birey başına haftalık 625 US$'dır. Daireler okula yakın konumdadır.