Dil Okulları > Fransa Dil Okulları

Fransa Dil Okulları, Fransa Dil Okulu, Fransa'da Eğitim, Fransa'da Fransızca, dil okulları Fransa, Fransızca öğrenmek

Avrupanın en romantik ülkesinde Fransa'da Dil okulu okumaya ne dersiniz? Fransa'da Fransızca okuyarak, kültür, sanat ve tarihin mistik dokusu olan bir ülkeyi seçmiş olursunuz.

Fransa Dil Okulları' nı tercih ettiniz yani Kuzey Denizi, Manş Denizi, Atlas Okyanusu ve Akdeniz'le kuşatılmış 2700 kilometre uzunluğundaki muhteşem kıyı şeridi, doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerleriyle Avrupa'nın önemli ülkelerinden biri olan Fransa'da eğitime hoşgeldiniz.

‘’Parlez-vous en Français?’’  Bu soruya ‘’non’’ yanıtını veriyorsanız, bizi dikkatle dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü Fransızca’nın büyülü dünyasına girmenize çok az kaldı.

Yüzyilları aşkın süredir, ülkenin hem politik ve ekonomik hem de rüya başkenti Paris; Notre Dame, Sacre Coeur ve Eiffel Kulesi gibi görkemli yapıları, klasik ve modern sanat koleksiyonlarının sergilendiği müzeleri, güzel kafeleri, dünyaca ünlü Fransız Mutfağı'nın leziz ürünlerini sunan restoranları, alışveriş merkezleri ve bulvarlarıyla, turistlerin olduğu kadar Fransa'da eğitim almayı tercih eden yabancı öğrencilerin de ilgi odağı olmuştur. Fransa'da Fransızca için bir Fransa Dil Okulu'nu tercih edebilirsiniz.

Bilindiği gibi, Kanada, Belçika ve İsviçre'nin de resmi dilleri arasında yer alan Fransızca, bu ülkelerin belli bölgelerinde konuşulmaktadır. Fransızcayı, yerinde yani Fransa'da öğrenmenin en güzel yolu Fransa Dil okulu tercihi yapmaktır. Fransa Dil Okulları için lütfen Deren Koray'ı arayınız.

Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi, Champ-Elyseés, romantizm, kafe kültürü, sanat, Cannes Film Festivali, vb. Bunların hepsi size tek bir ülkeyi çağırıştırıyor, değil mi? Fransa’yı. Fakat sıkı durun, bu saydıklarımız sadece birkaç örnek. Fransa’da göreceğiniz daha o kadar çok şey var ki. Ama bunları burada açıklamayacağız. ‘’Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı’’ sözüne cevabımız kesinlikle ‘’çok gezen’’ olacaktır. Bu yüzden, şimdiden hepsini anlatıp tadını kaçırmak istemiyoruz.

Herkesin bildiği gibi Fransa, çok köklü bir geçmişe sahip, özellikle insan hakları, özgürlük, sanat, vb alanlarında dünyaya örnek olmuş bir ülkedir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra sahip olduğu tarih, kültür ve bu mirasları özenle koruması da, Fransa’yı ayrı bir güzel yapmaktadır. Modernizmle iç içe geçmiş tarih, size Ortaçağ’da, Modern Çağı’nı yaşatacaktır, bun hiç şüpheniz olmasın.

Fransızlar gelenekçi insanlardır. Zaten biraz önce, tarihlerini, kültürlerini özenle koruduklarını belirtmiştik. Ama korudukları bir şey daha var ki, o da dilleridir. Fransızca, Roman kökenli bir dildir. Romalılar zamanında oluşumuna başlamış ve bugüne kadar Fransızlar tarafından korunarak gelmiştir. Şu anda dünyada yaklaşık 77 Milyon kişi tarafından 5 kıt’ada Fransızca konuşulmaktadır.fransa dil okulları ücretleri fransa dil kursları fiyatları hesaplayan site

Fransızca, hem Avrupa Birliği’nin, Birleşmiş Milletler’in, Fifa’nın resmi dillerinden, ayrıca Fransa’nın tek resmi, Frankofon ülkelerin, Haiti, Belçika, Monako, İsviçre, Andorra, Kanada, Lüksemburg ve eski Fransız sömürge bölgelerinde resmi dil olarak kullanılır. Bu kadar çok kullanım alanının olması, Fransızcayı çok önemli bir dil kılmaktadır.

Siz de Fransızca öğrenmek istiyorsanız, Fransa Dil Okulları'ndan birini seçmek istiyorsanız, sizleri Fransızca’nın ana vatanına; Fransa’ya, Deren&Koray farkıyla davet ediyoruz. Her türlü bilgi isteğiniz ve ricalarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fransa Dil Okulları, Fransa Dil Okulu, Fransa'da Eğitim, Fransa'da Fransızca, dil okulları Fransa, Fransızca öğrenmek