Yaz Okulları > Fransa Yaz Okulları

Fransa'da Fransa Yaz Okullarında Fransızca Dil eğitmi.

Montpellier, Nice, Marseille, Perpignan, Bordeaux, Cannes, La Rochelle, Brest.... Bu şehirler size bir şeyler çağırıştırıyor mu? Biz biraz yardım edelim o zaman. Deniz.. Hala gelmedi mi aklınıza bir şey? Kum, güneş? Pekala, açıklayalım. Harikalar diyarı Fransa’nın turistik şehirleri bunlar. Fransa’da Yaz Okulu'na hoşgeldiniz.

Turizmin atan kalbinde hem bir tatil yapmak hem de Fransa Yaz Okulları'ndan birinde süper bir Fransızca eğitim almak ister misiniz? Hem de öğrenerek! Sizlere Deren&Koray olarak Fransa Yaz Okulları'ndan birini seçtiğiniz takdirde Fransa’da harika bir yaz öneriyoruz. Fransa’nın seçkin kentlerinde, harika zamanlar sizleri bekliyor! Bahse konu olan ülkemiz Fransa, eğlenememek imkansız!

Fransa'da Yaz Okulu'nu tercih ederseniz eğer, Fransa’da yapacak o kadar çok şey var ki... Görülecek tarihsel yerler, gezilecek müzeler, tiyatro-sinemalar, ve daha fazlası sizi bekliyor olacak.

İnanıyoruz ki, hayatınızda geçirdiğiniz en güzel yaz olacak. Çünkü Deren&Koray’ın yılları kapsayan tecrübesi, her şeyin sizler için kusursuz olması nı sağlıyor ve sizler için her şeyi planlıyor. Geriye ise sizlerin tatilin keyfini çıkarmanız kalıyor.. Şimdiden iyi tatiller!

Fransa'da Yaz Okulu - Fransa Yaz Okulları