Dil Okulları > Güney Afrika Dil Okulları

Günety Afrika'da Güney Afirka'da bulunan Dil okullarından İngilizce Eğitimi.

Güney Afrika'nın büyülü dünyasında Güney Afrika Dil Okulları sizleri bekliyor. İngilizce Eğitiminizi Güney Afrika Dil Okulu'nda almaya ne dersiniz?

Afrika.. Afrika diyince insanlara sorduğumuzda genelde akıllarına açlık, fakirlik, gelişmemişlik, savaş gibi şeyler gelir.  Bu şekilde ön yargılarınızın yanlış olacağını düşünüyoruz. Eminiz ki Güney Afrika’yı tanıyınca, Afrika hakkındaki düşüncelerinizi tekrar gözden geçireceksiniz.

Güney Afrika, Afrika kıtasının en gelişmiş ülkelerinden biridir. Ülkenin, diğer kalkınmış ülkelerden hiçbir farkı yoktur ki bunu gittiğinizde çok net olarak göreceksiniz. Çünkü Güney Afrika, Afrika’nın Paris’i, New York’u, Hong-Kong’udur. Son zamanlarda artan yatırımlarla, çevre düzenlemeleriyle ve büyük girişimlerle Güney Afrika, bugün bir turizm cenneti haline gelmiştir.

Güney Afrika’nın 3 başkenti vardır. Yönetimsel olarak yasama-yürütme-yargının ayrılığı ilkesi uyarınca, bu yönetim birimleri farklı yerlerde yer alırılar. Bu yüzden başkent statüsünde 3 yer bulunmaktadır.

Ülkede birçok resmi dil bulunmaktadır fakat en fazla konuşulan diller İngilizce ve Afrikaans (Eskiden bu topraklara gelen Hollandalı tüccarlar ve sömürgecilerden öğrenmişlerdir ve Hollanda dili olan Felemenkçenin değişik bir versiyonudur) dır. Bunların yanında birçok yerel dil de, resmi dil statüsündedir. Buna rağmen, İngilizce günlük hayattaki baskınlığını her zamanki gibi korumaktadır.

Güney Afrika, İngilizce konuşulan bir ülkede eğitim almak isteyenler için zor bulunan bir fırsattır. Hem değişik kültürlerin öğrenileceği, iyi vakit geçirebilieceğiniz bir yerdir.

Güney Afrika'da İngilizce Eğitimi almak isteyen öğrenciler, Güney Afrika Dil Okulları'ndan herhangi bir Güney Afrika Dil Okulu'nu seçerek sıcak bir ülkede süper İngilizce eğitimi almanın keyfini yaşarlar.

güney afrika dil okulları, güney afrika dil okulları fiyatları, güney afrika dil eğitimi, güney afrikada dil eğitimi, güney afrikada ingilizce, güney afrikadaki dil okulları, güney afrika ingilizce kursu, güney afrikada ingilizce kursları hesaplama sihirbazı dilokulumatik çevrimiçi hizmetinizde

İşte bu noktada, Deren&Koray her zaman hizmetinizde! Güney Afrika’da İngilizce eğitimi niz için gereken her şeyle biz ilgileniyoruz ve size sadece İngilizcenizi geliştirip, Güney Afrika’da geçireceğiniz zamanın tadını çıkarmak kalıyor.

Güney Afrika Dil Okulları, Güney Afrika Dil Okulu, Güney Afrika'da İngilizce Eğitimi, İngilizce Eğitimi, Afrika'da İngilizce, Güney Afrika'da İngilizce, Dil Okulları Güney Afrika