Yaz Okulları > Güney Afrika Yaz Okulları

Güney Afrika Yaz Okulları

Kara kıta Afrika’da parlayan ‘’Güney’’ yıldızı. Afrika ile ilgili bildiğimiz her şeyi değiştirecek. O zaman sıkı tutunun ve bildiğiniz her şeyi unutun. Afrika hakkında hiç duymadığınız şeyleri duyacaksınız!

Güney Afrika Yaz Okulları ile tatil ve yaz okulu fırsatı bir arada. Hem de çok egzotik bir ülkede...

Afrika’yı herkes kara kıt’a olarak bilmekte. Açlığın, fakirliğin diz boyu olduğu sanılmaktadır. Aslında böyle söyleyenler kısmen haklı çünkü Afrika’nın birçok bölgesinde kuraklık ve fakirlik hakimdir, fakat her yere değil! Kıt’adaki fakirliğin Afrika ile harhangi bir alakası
yoktur, hatta aksine kıt’anın en zengin ülkesidir.

Engin, altın rengi kumsalları, alışık olmadığınız sıcaklıktaki insanlar, mühendislik harikası binalar ve modern yapılar, Güney Afrika’da sizleri adeta tatil cennetine çağırıyor. Güney Afrika Yaz Okulları bu cennette size büyük fırsat. Hem Güney Afrika Dil Okulu'nda İngilizcenizi geliştirirken hemde güzel bir tatil sizleri bekliyor. 

Güney Afrika’da birçok yerel dil bulunmasına rağmen en fazla İngilizce ve Afrikaans (Hollanda’nın dili olan Felemenkçe’nin bir versiyonu) konuşulmaktadır. Halk, gelen turist ve misafirlerle tamamen İngilizce konuşup anlaşmaktadır. Bu yüzden iletişimde asla zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca Güney Afrika’nın muhteşem atmosferine hemen uyum sağlayacak, tatilinize adapte olacaksınız.

Bu harika deneyimi sorunsuz ve güvenli bir şekilde yaşamak istiyorsanız, Güney Afrika Yaz Okulları iler Deren&Koray sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor. Her şeyinizle biz ilgileniyoruz, size sadece eğlenip iyi vakit geçirmek kalıyor. Güney Afrika Yaz Okulu sizleri bekliyor.

Güney Afrika Yaz Okulları, Güney Afrika Yaz Okulu 

Yaz Okulları