Dil Okulları > İngiltere Dil Okulları

1989 dan beri yurt dışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray ingiltere dil okulları konusunda öğrencilerine en kaliteli ve en güvenilir hizmeti veriyor.

İngiltere'de İngilizce öğrenmenin en kolay yolu, İngiltere'deki bir dil okulundan geçer. Fakat unutmayın ki, herkesin şartları, istekleri, ihtiyaçları, İngilizce öğrenme nedenleri farklılık gösterir. İngiltere'nin bir şehrindeki belli bir dil okulu bir öğrenci için son derece uygun bir tercih iken, bir diğeri için zaman ve para kaybı olabilir. İngiltere'de eğitim için kendi şartlarınızı  doğru ve net şekilde aktarmanız çok önemli. Bu, sizler için doğru ingilizce dil eğitimini ve doğru İngilizce dil okulunu saptayabilmemizi sağlar. İngiltere'de İngilizce eğitim alacağım derken boş yere para ve zaman harcamanıza engel olur.

İngilizceyi İngiltere'de yani anavatanında öğrenmek, uygun bir İngiltere dil okulu programı seçmek hiç şüphesiz ki büyük ayrıcalıktır. İngiltere'deki Dil Okulları, ingilizceyi yılın her mevsiminde eğlenerek öğrenebileceğiniz ortamları size sunar.

Her bireyin İngiltere dil okulu arayışı farklıdır. Örneğin, yoğun işlerinden fırsat bulamayıp ta çok kısıtlı bir sürede en fazla verimi almak isteyen bir yöneticiyle; üniversiteden daha yeni mezun olmuş ve devamında İngiltere'de yüksek lisans yapmayı planlayan bir öğrenciye uygun olan dil okulu ve ingilizce programı kesinlikle farklıdır. Londra'nın hareketli ve yoğun ortamı bir öğrenci için en hızlı gelişimi sağlarken bir diğerinin dil öğrenmesini yavaşlatabilir.

İngiltere'de eğitim alacağı dil okuluna karar veren öğrencilerimiz, franchising sistemiyle hizmet veren dil okullarımızdan birinde alacağı seviye belirleme sınavının akabinde, kayıt için gerekli olan kimlik ve iletişim detaylarının yer aldığı dijital bir dosya öğrencimiz adına açılır. Belirlemişi olduğumuz İngilizce dil seviyesi, öğrencimizin İngiltere'de gideceği okul, seçtiği İngilizce program ve tercih ettiği konaklama bilgilerini içeren çeşitli formlar titizlikle tarafımızdan doldurduktan sonra öğrencimiz vize başvurusuna artık hazırdır.

Deren Koray olarak temel hedef ve prensibimiz, her zaman ön plana aldığı değerli öğrencilerimize en uygun İngiltere Dil Okulu tercihlerini, değerli velilerine de en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla veren dil okulu seçeneklerini tek tek sunmaktır.

Kırmızı telefon kulübeleri, sağdan akan trafiği, köklü tarihi ile bir ada var karşımızda. Her ırktan insanı bulabileceğiniz, multi kültürün içinde kendi kültürünü özenle koruyan nadir ülkedir İngiltere. Aslında çok fazla bir şey söylemeye gerek yok İngiltere hakkında, çünkü her şey ortada. Yine de gelin, beraber göz atalım İngiltere’ye, neler var, neler yok.

İngiltere, daha önce de belirttiğimiz gibi köklü bir tarihe sahip ülkedir. Deniz aşırı sömürgeleriyle ‘’üzerinde güneş batmayan ülke’’ olarak tanınır. İngilizce’nin dünya dilleri olmasında, İngiltere’nin yayılmacı politikasının etkisi azımsanamayacak kadar büyüktür çünkü İngiltere gittiği yerleri sadece keşfedip sömürmekle kalmamış, ayrıca dilini, kültürünü ve insanlarını da oraya götürerek, bulunduğu yerin kültürüyle İngiliz kültürünü sentezleyip hatta baskınlaştırmıştır. Buyrun işte Kıbrıs örneği. Şu anda, eski İngiliz sömürgelerinin neredeyse hepsi İngilizce konuşmakta ve İngiliz Sömürge Devletleri adı altında resmi olmayan bir bağ ile İngiltere’ye bağlı bulunmaktadırlar.ingiltere dil okulları, ingiltere dil okulları fiyatları, ingiltere dil eğitimi, ingilterede dil eğitimi, ingilterede ingilizce, ingilteredeki dil okulları, ingiltere ingilizce kursu, ingiltere ingilizce kursları ve İngiltere dil okulu fiyatları hesaplama sihirbazı dil okulumatik çevrimiçi hizmetinizde

İngilizce, şu anda dünyanın en fazla konuşulan ve bilinen dilidir. Dünya nüfusunun çoğu İngilizce’yi bilip konuşmaktadır, hatta konuşamasa bile anlayabilmektedir. Örnekleri uzakta aramayın sadece yakın çevrenizi gözlemleyin yeter. Artık günümüz dünyasında İngilizce’yi bilmek bir artı değil, bir standart halini almıştır. Hal böyle olunca, İngilizce’yi konuşmanın önemi de gün gittikçe artmaktadır. İkinci dil konusuna hele hiç girmiyoruz bile..

İngilizce’yi İngiltere’de konuşarak ve yaşayarak öğrenmek istediğinizi duyar gibiyiz. Zaten amacınız bu olmasaydı şu an sayfalarımızda da geziniyor olmazdınız öyle değil mi? Öyleyse tek yapmanız gereken size uygun olan programı seçmek ve gerisini Deren Koray’a bırakmak. 1989'dan beri süregelen yurtdışı ve yurtiçi eğitim tecrübemizle, İngilizce'nin ana vatanında İngilizce’yi sizlerle buluşturuyoruz. Her türlü sorunuz ve danışmanlık hizmetiniz için bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

İngiltere Dil Okulları, İngiltere Dil Okulu, İngiltere'de İngilizce, dil okulları İngiltere, İngiltere'de Eğitim için en iyi seçim Deren & Koray Uluslararası Turizm ve Eğitim Merkezi İzmir'de ve Türkiye'nin her yerinde.