Yaz Okulları > İrlanda Yaz Okulları

İrlanda yaz okulları ve İrlanda yaz okulu, ya da irlanda yaz ve irlanda yaz kampları ile ilgili bilgiler yaz okulları galerimizde.

İrlanda yaz okulları ve İrlanda yaz okulu, ya da irlanda yaz ve irlanda yaz kampları ile ilgili bilgiler yaz okulları galerimizde.Yemyeşil bir ülke hayal edin, biraz da fantastik olsun, tarihi olmayı unutmasın, vs demeyeceğiz. Yeşil kelimesini gördüğünüzde, İrlanda’nın aklınıza geleceğini biliyoruz çünkü. Avrupa’nın en güvenli, yaşam standartı yüksek ve güzel ülkelerinden birine, üç yapraklı yoncalara gidiyoruz. İrlanda Yaz Okulları ile İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

Adada Keltler yaşamaktadır. Adanın kuzeyi, İngiltere’nin kontrolünde olan Büyük Britanya’ya bağlıdır. Adanın geri kalanı ise tamamen İrlanda Cumhuriyeti’ne bağlıdır. Adanın çoğunluk bölümü dağlıktır, kalan az bir bölüm ise düzlük alanları oluşturur.

Ada, genel olarak yılın büyük bölümünde sis altındadır. Buna adanın içinde bulunduğu hava akımları sebep olmaktadır. Bu yüzden güneşli gün sayısı İrlanda’da azdır. Fakat bu hava, İrlanda’ya muhteşem bir fantastiklik katmaktadır ki bunu İrlanda’ya daha önce giden herkes söylemektedir.

Adanın insanları, sanıldığının aksine güleryüzlü ve misafirperverdirler. İrlanda halkı, komşu İngilizler gibi, geleneklerine bağlı insanlardır fakat İrlanda kültürünün, İngiliz kültüründen biraz daha fazla misafirperver olduğunu, rahatlıkla söyleyebiliriz. İrlanda Yaz Okulları'ndan size en uygun İrlanda Yaz Okulu ve İngilizce eğitim görmenin zevkini İrlanda'da yaşayın.

Eğer siz de bu misafirperver insanlarla, bu harikalar ülkesinde bir yaz tatili geçirmek isterseniz, Deren&Koray farkıyla, harika bir tatili sizlere vaat ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve yazın tadını çıkarmak. İrlanda Yaz Okulu seçiminde yanınızdayız.

İrlanda Yaz okulları, İrlanda Yaz Okulu