Yaz Okulları > İspanya Yaz Okulları

İspanya'da İspanya Yaz Okullarında İspanyolca dil eğitimi

Zil, Şal ve Gül... İspanya Yaz Okulları... İspanya Yaz Okulu... Dans deyince aklınıza neresi gelir? Peki aşk deyince? Boğa güreşleri, aşkın dili, tarihin beşiği, flamenko, futbol, El Hamra Sarayı, vb? Bütün bunlar size bir şeyler hatırlatıyor mu? ‘’İspanya’’ dediğinizi duyar gibiyiz. Ven a viajar con usted en Espana! Haydi sizlerle İspanya’da bir gezintiye çıkalım...

İspanya, kültürüyle, insanlarıyla, yemekleriyle, gezilip görülecek yerleriyle harika bir ülkedir. Bu yüzdendir ki, bir çok Avrupa ülkesinden insanlar yaz tatili için İspanya’ya akın etmektedir. Özellikle İngilizler, Mallorca (Mayorka)’da ev alarak, bu evleri yazlık olarak kullanmakta ve tatillerini İspanya’da değerlendirmektir.

İspanya Yaz Okulları ile hem ispanyolca öğrenip hem tatil yapacaksınız. Seçeceğiniz İspanya Yaz Okulu'nda Deren koray yine yanınızda olacaktır.

İspanya bir Akdeniz ülkesidir, iklimi ılımandır. Kışlar, kıyı bölgelerde, iç bölgelere göre daha yumuşak geçer. Yazlar ise sıcaktır. Bu da, İspanya’yı yaz tatilini geçirmek isteyenler için harikadan da öte bir seçenek yapmaktadır.

Siz de Deren&Koray farkıyla İspanya’da tatilinizi geçirmek istiyorsanız, söyleyebileceğimiz tek şey doğru adres ve seçenektesiniz. Deren&Koray adresinde İspanya seçeneği ile size harika bir tatil vaat ediyoruz. Siz de bu harika deneyimi bizimle yaşayın!

İspanya Yaz Okulları, İspanya Yaz Okulu, İspanya'da İspanyolca