Yaz Okulları > İsviçre Yaz Okulları

İsviçre Yaz Okulları, İsviçre Yaz Okulu

Sizleri İsviçre Yaz Okulları'na davet ediyoruz. Seçeceğiniz İsviçre Yaz Okulu ile medeniyetin beşiğinde hem tatil hem eğitim fırsatı sizleri bekliyor.

Alpler’in arasında küçük, güvenli, yaşam standartları yüksek bir ülke. Çikolataları, saatleri, bankacılı ile ünlü.. Bahsettiğimiz ülkeyi biliyorsunuz. O zaman; Unus pro omnibus, omnes pro uno! (Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için!

İsviçre, daha önce de bahsettiğimizi gibi, Alpler’in arasında bür ülkedir. Ülkenin büyük bir bölümü dağlıktır. Bu yüzden kayak ve kış turizmi için ülke elverişlidir. Yazın ise insanlar bu harika görüntüyü izlemek için ülkeye gelirler. İsviçre, bu konuda görülmeye değer bir ülkedir.

İsviçre, birkaç satır söz ile anlatılabilecek bir yer değildir. Bir kişi, İsviçre’nin tarihini, kültürünü, insanlarını ve diğer özelliklerini size asla yeterince özetleyemez. Bu yüzden İsviçre’nin çikolatasını tatmalı, İsviçre’nin tertemiz sokaklarında dolaşmalı, bol oksijenli havasını içinize çekmeli, güler yüzlü insanları ile tanışmalı, eşsiz manzarasını görmelisiniz. Fakat bir artık olarak, insanlarıyla, onlar gibi iletişim kurmalısınız. Bunu yapmak ise, dil eğitiminden geçer. İsviçre Yaz Okulları ile bu dil eğitimini rahatlıkla alabilirsiniz. Bu yüzden, hepinizi Deren&Koray ile İsviçre’de hem bir dil eğitimine, hem de unutulmaz bir yaz tatiline davet ediyoruz! İsviçre Yaz Okulu seçiminde sizlerleyiz. 

İsviçre Yaz Okulları, İsviçre Yaz Okulu