Yaz Okulları > İtalya Yaz Okulları

İtalya'da İtalya Yaz okullarında İtalyanca dil eğitimi.

İtalya Yaz Okulları sizleri bekliyor. İtalya'da İtalyanca öğrenmek keyfi, bu arada İtalya'yı gezmek, tanımak fırsatı seçeceğiniz italya Yaz Okulu sayesinde olacak.

Milano, Roma, Floransa, Venedik, vs. Bu şehirler size bir şeyler hatırlatıyor sanırız. Evet, kültürün, tarihin, aşkın, duyguların, sevginin, efsanelerin beşiğinden sizlere merhabalar!

İtalya konusunda hepimizin biraz fikri vardır. Futboldan, tarihten, kültürden, turizmden, vb. Bütün bu bilgiler, sanırız biraz parçalanmış. Bunları, sizler için toparlayacağız.Bizimle İtalya turunuzun sonunda, tam bir İtalyalı olacaksınız.

İtalya, geçmişten beri kültürün, medeniyetin beğişi olmuştur. Avrupa kültürünün neredeyse tamamı, Roma İmparatorluğu’ndan kalan miraslarla oluşmuştur. Ayrıca neredeyse tüm Avrupa dilleri, Roma İmparatorluğu’nun resmi dili olan Latince’den etkilenmiştir ve bu sayede Latince tüm Avrupa dillerinin anası olmuştur. Latince halen, tıpta ve eczacılıkta kullanılmaktadır.

İtalya, gezilip görülecek yerler bakımından çok zenging bir ülkedir. Kolezyum, Pisa Kulesi, Venedik ve gondolları, Capitol Müzesi, Ara Pacis, Herkulaneum, Venedik, Roma, Milano,vb de bulunan kiliseler, Vittorio Emanuele II Abidesi, Vatikan ve Verona’daki, efsane aşıklar Romeo ve Juliet’in mezarları, bunlara örnek olabilir. Bu saydıklarımız, İtalya’da görülebilecek olan başlıca yerlerdir, fakat tamamının anca küçük bir kısmı olarak sayılabilir.

İtalya’da konuşulan dil İtalyanca’dır. Latin dilinin günümüze ulaşan örneklerinden olan İtalyanca’yı öğrenerek yaz tatilini geçirmek isteyen öğrenciler için Deren&Koray bu deneyimi sizin için unutulmaz kılıyor. Siz de İtalya'da İtalyanca öğrenerek tatil yapmak istiyorsanız, İtalya Yaz Okulları'ndan birini seçmenizde yardımcı olabilmek için, tek yapmanız gereken bizi aramak ve tatilin keyfini çıkarmak. İtalya Yaz Okulu işte orada...

İtalya Yaz Okulları, İtalya Yaz Okulu, İtalya'da İtalyanca