Yaz Okulları > Japonya Yaz Okulları

Japonya Yaz Okulları, Japonya Yaz Okulu, Japonya'da Japonca, Japonca öğrenmek

Japonya Yaz Okulları ile Japonya'da Japonca öğrenmek istermisiniz? Medeniyetin, bilim ve tekniğin çok ilerlediği bu uzak doğu ülkesinde, herhangi bir Japon Yaz Okulu seçerek hem Japonca hem de İngilizce öğrenebilirsiniz.

Japonya’yı nasıl bilirsiniz? Teknolojisi gelişik bir ülke, çekik gözlü, çalışkan insanlarla dolu bir ada. Hayallerden öteye geçemiyor ama, siz bu önyargıyı kırmaya ne dersiniz?

Eğer ‘’evet’’ derseniz, sizi, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir yolculuğa çıkarmaya talibiz! Haydi başlayalım o halde.

Japonya, bizim adlandırdığımız şekilde Uzak Doğu’nun doğusundaki kıyıda yer alan bir ada ülkesidir. Tarihten beri Japon medeniyetinin beşiği olan ada, halen Japon kültürüne ev sahipliği yapmaktadır.

Japonya’nın teknoloji konusundaki su götürmez liderliğini hepimiz bilmekteyiz. Bu çalışkan insanlar, ayrıca eğlenmeyi de gerçekten iyi bilmektedirler. Sadece eğlenceleri bizlerden biraz daha farklı, dah gelenekseldir. Zaten Uzak Doğu ülkeleri kendi kültürlerini korumak konusunda gerçekten çok ustadırlar. Ayrıca bilindiği üzere Japon toplumu Türkiye ile dostane ilişkiler kurmuştur, bu yüzden Japonlar her zaman gelen Türk misafirlere tüm misafirperverliklerini göstermektedirler.

Japonlar’ın teknolojide bu kadar ileri oluşu, onların dilini öğrenmenin de gerekliliğini doğurmuştur. Japonca, yazım bakımından daha resimseldir, bu yüzden de öğrenilmesi zor olan dillerdendir fakat günümüz iş dünyasını ve Japonca bilenlerin kazandıkları astronomik maaşları düşünürsek, Japonya’da tatil yapıp dil öğrenmek hiç de kötü bir seçenek olmayacaktır. Bu harika kültürün miraslarını gezip görürken, aynı zamanda bu kültür miraslarına sahip olan dili öğreneceksiniz.

Eğer siz de, dört dörtlük bir tatil yaparak dil öğrenmek, güzel bir Japonya Yaz Okulu ile Japonya'da Japonca öğrenmek istiyorsanız, yılların deneyimlerle büyüttüğü Deren&Koray ailesine katılın. Sizler için her şeyi yapıyor, hallediyoruz ve sizleri de bir aile ferdi gibi görüp, her şeyinizle ilgileniyoruz. Sizlere de tatilin keyfini çıkarmak
kalıyor!

Japonya Yaz Okulları, Japonya Yaz Okulu, Japonya'da Japonca, Japonca öğrenmek