Dil Okulları > Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları, Kanada Dil Okulu, Kanada Dil Eğitimi, Kanada'da İngilizce Eğitimi, Kanada'da Fransızca Eğitimi

Dünya’nın en büyük, en gelişmiş, en refah, en geniş, en eğlenceli, en yeşil, en güzel, en... En’lerin ülkesi desek, ne dersiniz? Hangi ülke dersiniz? Evet, biz Kanada’dan bahsediyoruz. Kızıl Akçaağaç yapraklı bayrağın dalgalandığı, Niagara Şelaleleri’nin gürlediği, yüksek gökdelenlerin gece ışıklarıyla süslediği şehirlerin oluşturduğu ülke.

Amerika kıtasının en kuzeyinde yer alan Kanada hem İngilizce hem de Fransızca nın konuşulduğu bir ülkedir. Kanada, Birleşmiş Milletler tarafından defalarca "Yaşam Kalitesi En Yüksek Ülke" seçilmiştir.

Kanada, huzurlu ve güvenli bir ortamda, ekonomik ve kaliteli eğitim görmek isteyenler için çok uygun bir ülkedir. Kanada dil okullları nı tercih edecek öğrenciler için Kanada'nın batısında yer alan Vancouver'ı doğal güzellikleri nedeni ile ülkenin doğusundaki Toronto'yu ise modern yerleşim birimleri olduğu için önerebiliriz.

Kanada’da farklı koşullarda eğitim imkanı sunan dil okulları farklı fiziksel imkanları, eğitim düzeni, sosyal aktiviteleri, konaklama seçenekleri sunabiliyorlar. Bu nedenle Kanada dil eğitimi açısından çok güzel bir ülkedir. 

Kanada, Amerika kıtasında bulunan, yüzölçümü bakımından dünyanın 2. büyük ülkesidir. Eski bir İngiliz ve Fransız sömürgesidir. Bu yüzdendir ki hem İngiliz Milletler Topluluğu hem de Frankofon ülke olarak geçmektedir. Anayasal monarşi ile yönetilen bir federasyon ülkedir. 

Ülke, yönetim birimi olarak eyaletlere bölünmüştür. Eyaletlerde İngilizce ve Fransızca ortak iki ana resmi dil olarak kabul edilmiştir. Her eyalette bu iki dil de konuşulur. Sokaklardaki tabelalarda bu iki dilde de uyarılar vardır. Resmi kurumlarda her iki dilde de yazışma-konuşma yapılabilir, iletişim sağlanabilir. Bütün eyaletlerde İngilizce daha baskın olmasına rağmen, Quebec eyaletinde Fransızca daha fazla kullanılır ve asıl resmi dil Fransızcadır. Quebec’te, ve diğer Fransızca konuşan ya da ana dilini Fransızca olarak tanıyanların çoğunlukta olduğu yerlerde, Fransızca’nın kullanımı kanunlarla koruma altına alınmıştır. İngilizce konuşanlar için de kanunlar ve haklar vardır.

Bu yüzden, Kanada için çok kültürlü diyebiliriz. Çünkü sadece bu diller değil, ayrıca birçok başka dil de (yerel diller dahil) Kanada’da konuşulmaktadır. Kanada’ya giden bir öğrenci, İngilizce ve Fransızca dillerini gerçektende iyi bir şekilde öğrenecektir. Bu, Kanada gibi bir yerden kazandığınız çok büyük bir artı olacaktır sizler için. 

Kanada Dil Okulları'nda İngilizce yada  Kanada Dil Okulları'nda Fransızca eğitimi alabilirsiniz. Çeşitli Kanada Dil Okulları arasından size en uygun İngilizce öğrenebileceğiniz bir Kanada Dil Okulu yada Fransızca pratik yapabileceğiniz bir Kanada Dil Okulu'nu rahatlıkla seçebilirsiniz. Kanada'da İngilizce Eğitimi alabileceğiniz gibi Kanada'da Fransızca Eğitimi de alabilirsiniz.

Dil eğitimi, önemli bir konudur. Bu kritik periyotta alacağınız her türlü yardım, sizin dili öğrenmenize artı veya eksi etki edecektir. Alacağınız yardımın ise ne kadar profesyonel olduğu, ayrı bir önem taşımaktadır. Deren&Koray, 25 yıllık tecrübesiyle, sizlere Kanada’da dil eğitimi için hizmet veriyor.

Siz de, dünyanın en prestijli ülkelerinden olan Kanada Dil Eğitimi'nden faydalanmak isterseniz, Kanada'da İngilizce Eğitimi yada Kanada'da Fransızca Eğitimi'ni dünyanın en prestijli dil okullarında almak istiyorsanız, yapmkanada dil okulu fiyatları hesaplama sihirbazı dil okulumatik çevrimiçi hizmetinizdeanız gereken tek şey bizi aramak!

Kanada Dil Okulları, Kanada Dil Okulu, Kanada Dil Eğitimi, Kanada'da İngilizce Eğitimi, Kanada'da Fransızca Eğitimi, Dil Okulları Kanada