Yaz Okulları > Kanada Yaz Okulları

Kanada Yaz okullarında hem ingilizce hem fransızca dil eğitimi alma imkanı.

Kanada Yaz okulları ile hem İngilizce hem Fransızca öğrenme şansı sizler bekliyor. Kanada Yaz Okulu sayesinde, Amerika kıtasının en kuzeyinde bulunan, dünyanın en gelişmiş, en güvenli, refah düzeyi en yüksek ülkelerinden olan bir ülkeye gidiyoruz şimdi. Bayrağında kızıl bir Akçaağaç bulunan, Amerika Birleşik Devletleri’ne komşu Kanada sıradaki ülkemiz.

Yüzölçümü en büyük ülkelerden olan Kanada, sadece büyüklük konusunda değil, diğer bir çok konuda ‘’en’’leri elinde tutan bir ülke. Güvenli, gelir ve eğitim düzeyi yüksek, insanları sevecen, fırsatları bol, multi kültürel, özgürlükçü bir ülkedir. İnsan daha başka ne isteyebilir ki? Kanada Yaz Okulu ile bu fırsat sizin elinizde artık...

Kanada, eski bir İngiliz ve Fransız sömürgesidir. Bu yüzden hem İngiliz Milletler Topluluğu’na üyedir, hem de bir Frankofon (Fransızca konuşan eski Fransız sömürgesi ülkelere verilen ad) ülkedir. Ülkede hem Fransızca hem de İngilizce bir arada kullanılmaktadır. Quebec eyaleti hariç diğer tüm eyaletlerde İngilizce ağırlıkta olsa da, günlük hayatta iki dilin de kullanımı, kanunlarla koruma altına alınmıştır. Örneğin bir dilekçe vermek isteyen kişi, dilekçesini hem İngilizce, hem de Fransızca olarak sunabilmektedir, ya da mahkemede savunma/tanıklık/vb yapan kişi, Fransızca ya da İngilizce konuşabilmektedir. Bir başka örnek olarak da, ehliyet almak isteyen bir kişi, ehliyetini alırken sınavlara hem Fransızca, hem de İngilizce olarak girebilmektedir. Zaten yol tabelalarında ve diğer resmi yazıların bulunduğu tabelalarda yazılar hem İngilizce, hem de Fransızca olarak yazmaktadır.

Kanada, tatilinizi geçirmek için uygun bir yer değildir, çünkü uygun kelimesi bunun için çok hafif kalmaktadır. Hem birden fazla dil öğrenerek, tatilinizi Kanada gibi bir yerde geçirmek, eminiz ki hem eğitim hayatınıza, hem de anılarınıza çok şey katacaktır. Siz de, Kanada Yaz Okulları ile sorunsuz, güvenli ve rahat bir şekilde Kanada’da bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız, Deren&Koray farkıyla unutulmaz bir deneyim için sizleri davet ediyoruz!

Kanada Yaz okulları, Kanada Yaz Okulu