Dil Okulları > Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları, Malta Dil okulu, Malta'da İngilizce, Dil Okulları Malta, Malta da İngilizce, İngilizce eğitimi, İngilizce dil eğitimi, İngilizce öğrenmek

Akdeniz’de küçük bir ada düşünün. Tozlu bir halıya bastığınızda nasıl toz kalkarsa, bu adada ayağınızı bastığınız zaman bir tarih canlanarak ayağa kalkmaktadır.

Her sokağında, hey kaldırım taşında, insanların yüzlerinde, dilinde, havasında, suyunda, kısacası adanın atmosferinde tarih ve doğal güzellikler var. Avrupa Birliği’nin küçük ada üyesi olan Malta’dan bahsediyoruz tabi ki. Haydi sizleri küçük bir gezintiye çıkartalım, kemerlerinizi sıkı bağlayın.

Avrupa Birliği’nin en genç üyelerinden biri olan Malta’da gelir genellikle turizm ve Malta'ya İngilizce öğrenmek için gelen öğrencilerden elde edilen kazançtan ibarettir. Turistik bir ada olan Malta, yıl boyunca birçok yabancı turisti ağırlar. Bu yüzden yılın büyük bir kısmında ülke multikültürel bir ortam sunmaktadır.

 

Malta’da yaşayan yerliler haricinde, adaya sonradan gelen yabancıların çoğu İngiliz kökenlidir. Bu yüzden adada İngiliz İngilizcesi konuşulmaktadır. Bu yüzden de ada, İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için hem bir dil okulu yada yaz okulu, hem de turistik bir mekan özelliğini taşımaktadır.

Malta'da görülecek çok fazla tarihi yer olmamasına rağmen adanın kendisi ve yapıları zaten tarihi statüdedir. Yerli binaların haricinde son zamanlarda Avrupa Birliği’ne girdikten sonra, adada birçok yeni yapı yükselmeye başlamıştır. Emlak sektörü, adada son zamanlarda yazlık veya yerleşme amacıyla gayrimenkul satın alan kişiler sayesinde çok gelişmiştir.

İngilizceyi cennet gibi bir ülkede, Akdenizin incisi ve gün geçtikçe popülaritesi artan bir ülke olan Malta'da ingilizce dil eğitimi almak istemez misiniz?

Son yıllarda Malta Dil Okulları ile çok gündemde olan bir ülkedir. Akdenizin en güzel yerlerinden birinde, tatil ve ingilizce eğitimini birleştiren, kaliteli Malta dil okulları İngilizce eğitimini çok zevkli hale getirebilirsiniz. Malta Dil Okulları'ndan size en uygun Malta Dil Okulu'nda ingilizce eğitiminizi renkli gece hayatı ile çok eğlenceli alabilirsiniz.

Deniz, kum, güneş ve cennet ülke Malta'da, Ingiliz ve Osmanlı etkilerinin aynı anda hissedilebileceği tarihi mekanlar Malta Dil Okulları' ndaki eğitiminizden geri kalan zamanda sizleri bekliyor.

Anglosakson geleneği ve Avrupalı olmanın harmanını, Akdeniz kültürü ve konukseverliği ile birleştiren Malta nın en önemli gelir kaynakları İngilizce dil eğitimi ve Turizm'dir.

Deren Koray güvencesinde, Malta'da ingilizce eğitiminiz için Malta dil okulları seçiminizi beraber yapalım.

Adalıların asıl dili Maltaca’dır. Maltaca (Maltese), İtalyanca ve Arapça ile aşırı benzerlikler taşımaktadır. Halihazırda adanın Hem İtalya’ya, hem de Kuzey Afrika’ya yakın olması, adalıların dilinin bu iki büyük kültürden etkilenmiş olmasını açıklamaktadır.

Maltaca, sadece yerli halk arasında konuşulmaktadır. Diğer tüm durumlarda İngilizce konuşulmakta, İngilizce günlük hayattaki yerini özenle korumaktadır. Bu yüzden, daha önce de dediğimiz gibi, Malta, İngilizce’yi, İngilizce konuşulan bir yerde öğrenmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Eğer siz de Malta’da, Akdeniz’in mavisinin ortasındaki muhteşem bir adada İngilizce öğrenmek istiyorsanız, bu keyfi Deren&Koray farkıyla yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Sizden tek istediğimiz, İngilizce öğrenirken eğlenmeniz. Zaten aksi, bu şirin adada imkansızdır.malta dil okulu fiyatları hesaplama sihirbazı dil okulumatik çevrimiçi hizmetinizde

Malta Dil Okulları, Malta Dil okulu, Malta'da İngilizce, Dil Okulları Malta, Malta da ingilizce, İngilizce eğitimi, İngilizce dil eğitimi, İngilizce öğrenmek