Profesyonel Danışmanlık

Profesyonel Danışmanlık

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İzmir, Deren Koray Profesyonel Danışmanlık, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Profesyonel Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmeti - İzmir

Deren Koray Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak profesyonel ve kurumsal yaklaşım prensibi ile müşteri memnuniyeti odaklı bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı modelini hedef alıyoruz. Sizlere en çok tercih edilen yurtdışı eğitim programlarını profesyonel kadromuzla sunuyoruz.

izmir yurtdışı eğitim danışmanlığı

Ege Bölgesi ve İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin geniş grup ve kesiminden her bütçeye uygun en kaliteli yurt dışı eğitim programlarını profesyonel danışmanlık kadromuzla sizlere ulaştırıyoruz.

Teknolojiyi çeyrek asırlık deneyimimizle buluşturuyor öğrencilerimize sistemli, hızlı ve profesyonel bir yurtdışı eğitim servisi sunuyoruz. Deren Koray ismi yurtdışı eğitimde kalitenin ve deneyimin saygın ismi olarak 25 yıldır eğitim dünyasında bugün de var olmaya devam ediyor.

Kendi şirketlerin sunmuş olduğu eğitim ve kariyer servisleri ile bir bireyin yaşam çizgisini kökten değiştirecek atılımların firmasıyız. İlkokuldan üniversiteye, yüksek öğretimden kariyer programlarına kadar, üniversite hazırlık programları da dahil yurtiçi ve yurtdışı eğitimin her dalındayız.

Deren Koray standart bir yurtdışı eğitim danışmanlık firmasından fazlasını sunuyor. Deren Koray Group bünyesinde hizmet veren şirketlerinin T.C. Turizm Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) gibi devlet ve ulusal kamu kuruluşlarına üyeliğinin yanında, ASTA (American Society of Travel Agents) ve UK Border Agency tarafından akredite edilen City & Guilds ESOL Examination Center gibi uluslararası saygın kurumların Türkiye temsilciliğini de başarıyla yürütmektedir.

Grup bünyesinde İngilizce dili dışında 25 dilde de yurtiçinde eğitim hizmeti veren Deren Koray, sahip olduğu dil okulları ve bu okullarda görev alan profesyonel akademik kadrosu ile hem yurtiçi hem de yurtdışı eğitimini entegre şekilde tek bir şirket üzerinden öğrencilerine ulaşıyor.

Deren Koray öğrencilerini yurtdışına göndermeden önce dil okullarında profesyonel kadrosu eşliğinde çeşitli testler uyguluyor. Öğrencilerinin eğitim alacakları dilde eksiklerini saptıyor ve bu saptama sonucunda uygun yurtdışı eğitim programlarını sunuyor. Ne bütçeyi zorlayacak kadar uzun ve fazla, ne de yetersiz kalacak kadar az ve kısa programları seçiyor. Deren Koray öğrencileri mükemmel fiyat / süre / verim dengesini bu sayede yakalayabiliyor.

Deren Koray uzman kadrosu aynı zamanda detaylı durum analizi yapıyor. Vize ve koşulları konusunda öğrencilerini ilkeli, dürüst ve gerçekçi şekliyle bilgilendiriyor. Her öğrencisi için çevrimiçi bir arayüzden tüm operasyonel işlemleri yürütüyor. Yurtdışı eğitim öğrencileri de, yurtdışı dil okulu başvuru işlemlerini ve vize aşamasını bu dijital platform üzerinden 7/24 takip edebiliyorlar.

Deren Koray gerek yurtiçi eğitimde gerekse yurtdışı eğitimde çeyrek asırdır geniş operasyon hacmine sahip bir uluslararası eğitim operatörüdür. Bu sayede çalıştığı eğitim kurumlarınca yüksek kredibiliteye sahip bir eğitim kurumudur. Bu avantajı tüm öğrencilerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında yaşamaktadırlar.

Deren Koray Londra'da bulunan yerel koordinatörleri sayesinde kendi İngiliz ailelerin yanında kendi öğrencilerini barındırabilen ve dil okullarından bağımsız barınma servisini verebilen Türkiye merkezli tek uluslararası eğitim operatörüdür. Öğrencilerimiz Londra gibi büyük ve kozmopolit bir kentte sadece Deren Koray ile çalışan İngiliz ailelerimizin yanında barınma şansına sahiplerdir. Bölge koordinatörlerimiz 24 saat aynı bölgede öğrencilerimizin yanındadır.

Kısacası Deren Koray, çeyrek asırdır yurtdışı eğitim sektöründe deneyim ve kalitenin vazgeçilmez bir markasıdır. Sizi de Deren Koray Yurtdışı Eğitim servis ayrıcalığını yaşamak ve yaşatmak için eğitim kurumlarımızdan bir tanesine bekliyoruz.

Saygılarımızla,

www.fb.com/deren.koray.yurtdisi.egitim

www.twitter.com/DerenKoray