English West > Toefl Kursları

Toefl Kursları

İZMİR TOEFL KURSLARIMIZ
 
ENGLISH WEST kalitesi ve ayrıcalığı ile verdiğimiz TOEFL eğitimi sonunda alacağınız TOEFL belgesi, artık sadece Amerikan eğitim sisteminde değil, tüm dünyada kabul gören bir uluslararası seviye belirleme sınavıdır.

ETS (Educational Test Service) tarafından opere edilen bu İngilizce seviye belirleme sınavına dünyanın her ülkesinde bulunan test merkezlerinde katılma olanağınız bulunmaktadır. Türkiye'nin yanı sıra dünyanın 185 ülkesinde üniversitelere ve yüksek öğretim kurumlarının lisans, yüksek lisans, doktora ve post doktora programlarına ana dili İngilizce olmayan öğrencilerin kabul kriteri olarak görülmektedir. Bu paralelde özel iş dünyası ve pek çok kurum, iş görüşmelerinde TOEFL derecesini açık ve prestijli bir akreditasyon olarak görmektedirler.

TOEFL, yıl içinde ETS tarafından belirlenen test merkezlerinde sıklıkla yapılan bir sınavdır. Yoğun talep sebebi ile planlanan sınav tarihinden en az 2 ay önce başvurunun ETS'nin Avrupa'daki merkezine telefonla ya da internet kanalıyla yapılmasını tavsiye ediyoruz. English West olarak TOEFL başvurularınızda da sizi asiste ediyoruz.

TOEFL Sınavına katılan öğrencilerin dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinin test edildiği 4 ana tema bulunmaktadır. Eğitim sistem ve müfredatımız bu 4 ana tema üzerinde yoğunlaşarak öğrencilerimize verilmektedir. Özellikle konuşma bölümlerinde dünyaca ünlü Callan Metod yöntemini kullanarak öğrencilerimizin sahip oldukları gramer ve kelime bilgilerini bu noktada harmanlamalarını ve kendilerini İngilizce ifade edebilmelerini sağlarız.  


Dileyen öğrencilerimizi Amerika ve İngiltere'de bulunan partner dil okullarımıza göndererek 2 aylık yoğun TOEFL eğitimi almalarını sağlıyoruz. Bu kurslarımız için www.DilOkuluMatik.com web sitemiz üzerinde kayıtlı İngilizce dil okullarımızın haftada 30 saatlik yoğun eğitimlerini seçerek kolayca maliyet analizi yapabilirler.