Yaz Okulları > Ukrayna Yaz Okulları

Ukrayna Yaz Okulları, Ukrayna Yaz Okulu, Rusça Öğrenmek

Masmavi bir gökyüzü, ve uçsuz bucaksız ayçiçeği tarlaları. Mavi ve sarı, Ukrayna bayrağının esinlenmesi. Hiç bilmediğimiz ama aslında bize çok benzeyen bir kültür, güler yüzlü ve misafirperverliği olabildiğince kullanabilen insanlar. Sizleri Ukrayna’ya davet ediyoruz, büyülü bir dünyaya girmeye hazır olun. Ukrayna Yaz Okulları sizleri bekliyor.

Ukrayna, birçok kültürü içinde barındıran bir ülkedir aslında. Eski Sovyetlerin etkilerini silmeye çalışırken, bir yandan da cumhuriyet sistemine entegre olmaya çalışan, ayrıca Avrupa Birliği ile de başarılı müzakereler içinde bulunan bir ülke portresi çizmektedir.

Ukrayna, tatil bakımından hem Türkiye’ye yakınlığıyla bilinen, hem de harika tatil merkezleri bulunan bir ülkedir. Her ne kadar Antalya veya Bodrum gibi olamasa da, harika ötesi denilebilecek sahilleri, tatil merkezleri ve tarihi mekanları mevcuttur. Deniz turizmi olarak Odessa, Yalta, Sevastopol gibi şehirler ünlüdür. Tarihi turizm olarak Kiev, Kharkiv, Lviv, İvano-Frankivsk gibi şehirler örnek olarak verilebilir. Karpat Dağları’nın bulunduğu bölge, Türkiye’de yayla turizmi olarak bilinen turizm şeklinde meşhurdur. Ukrayna Yaz Okulu sayesinde güzel bir tatile ne dersiniz?

Ukrayna’da ana dil statüsünde 2 dil vardır; Rusça ve Ukraynaca. Batı kesimi, bu konuda biraz milliyetçi davranarak Ukrayna dilini konuşmayı tercih eder. Doğu tarafında ise, özellikle Rusya sınırına yakın olan kesimler (Kharkiv, Lugansk, Sumy, vb) Rusçayı baskın olarak kullanmaktadır. Her ne olursa olsun, her Ukrayna vatandaşı, Rusça’yı en azından kendini ifade edecek kadar bilmektedir. Ukrayna Yaz okulları'ndan birinde Rusça öğrenmek size büyük avantaj sağlayacaktır.

Siz de Rusça öğrenmek istiyorsanız, Ukrayna, sizler için Rusça öğrenmek adına bulunmaz bir fırsattır. Siz de çok ucuza tatil yapıp, Rusça öğrenmek istiyorsanız, Deren&Koray farkıyla size harika bir tatil vaat ediyoruz. Sizleri Ukrayna’da yalnız bırakmıyor, Ukrayna şubemizle her türlü hizmet veriyoruz. Yapmanız gereken karar vermek ve bizimle irtibata geçmek. Harika bir tatil sizi bekliyor olacak.

Ukrayna Yaz Okulları, Ukrayna Yaz Okulu, Rusça Öğrenmek