Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları, Londra Yaz Okulları, New York Yaz Okulları, Miami Yaz Okulları

Londra ve New York Yaz Okulu Programlarımızı LondraNewYork.com web sitemize taşıdık.

Londra ve New York yaz okulu, yaz okulları

Yurtdışı Yaz Okulları Yine bildiğiniz Deren Koray Deneyimi, Deren Koray Kalitesi ile…..

Yurtdışında yabancı dil eğitimi; İngilizce'yi öğrenmek ve geliştirmek, kişinin bugüne kadar edindiği gramer bilgilerini rahatça pratiğe dökebilmek için bulunmaz bir fırsattır. İngilizce'nin gelecekte ya da günümüzde iyi bir kariyere sahip olmak için önemli bir avantaj olduğunu, artık bir bireyde ikinci dilin aradığı bu ortamda belirtmenin gereksiz olduğu kanısındayız. Bu görüşümüze eminiz ki sizler de katılıyorsunuz.

1988 yılından beri devlette ve özel sektörde "yurtdışı eğitim danışmanlığı" dalında hizmet veren profesyoneller olarak, siz değerli velilerimizi ve sevgili gençlerimizi bu konuda bilgilendirmek amacıyla "yaz okulları" ile ilgili genel bilgiler veren ve firmamızın aktivitelerini içeren bir kitap yazmak bizlerin bir görevi idi. Kitaptan derlediğimiz bu dijital sayfalarda ve web sitemizde yaz okullarımızdaki İngilizce'nin öneminden, yasal olmayan firmalara; Londra'nın BigBen'inden, New York'un Statue of Liberty'sine, telefon kartlarından cep harçlıklarına, yurtdışındaki korsan dil okullarından pasaport işlemlerine kadar bütün bilgileri en ince ayrıntısına kadar bulacaksınız.

Bizlere veli ve öğrencilerimiz tarafından sık sık sorulan 120 sorunun cevabını, düşüncelerimizi ve klasikler arasında yerini alan "canın biri" hikayelerini okuyacak, yılların bizlere kazandırdığı deneyimlerden yararlanacaksınız. Yazılarımızı okudukça, yurtdışı eğitimin ve yaz okulların, hakkında kitap yazılacak kadar derin ve kapsamlı bir konu olduğuna şahit olacaksınız. Sadece profesyonellerin gerçekleştirebileceğine inandığımız bu hassas konuda bilgi sahibi olacak, yaz okullarında kolaylıkla doğruyu ve yanlışı ayırt edebileceksiniz. Yolculuktan transfere, eğitimden barınmaya kadar "bu işin kitabını yazmış" bir firmadan servis alacaksınız. Bu da sizlerin ayrıcalığı olacak...

Yurtdışı Yaz okulları web sitemizin yurtdışında dil eğitimi almak için Londra ve New York'a bizlerle ya da bireysel gidecek öğrencilerimize yardımcı bir kaynak olacağını umuyoruz. Sizleri ve sevgili gençlerimizi bu yıl da New York yaz okulları ve Londra yaz okulları mızda görmek dileği ile.

Londra Yaz Okulları, Newyork Yaz Okulları, Miami Yaz Okulları ve daha pek çok yurtdışı yaz okulları seçeneği için İzmir merkezimizde Deren Koray hep yanınızda...