Yaz Okulları > Yeni Zelanda Yaz Okulları

Yeni Zelanda'da bulunan Yeni Zelanda yaz okullarında hem ingilizcedil eğitmi alın hem de güzel bir tatil geçirin.

Yeni Zelanda Yaz Okulları ile güzel bir tatil fırsatı sizleri bekliyor. Yeni Zelanda Yaz okulu ile güzel bir İngilizce öğrenebilirsiniz. 

Şimdi, sizleri doğal güzelliklerin dolup taştığı, harikalar diyarına götürüyoruz, yüksek müsadelerinizle. Ve Yeni Zelanda’dayız. Yeni Zelenda Dil Okulları ile İngilizce öğrenirken güzel bir tatil de sizleri bekliyor.

Büyük Okyanus’ta bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda, eski bir İngiliz sömürgesidir. Eskiden bir sürgün yeri olarak kullanılan ada, daha sonradan yapılan yatırımlar sonucunda gelişmiştir. Yeni Zelanda, şu anda Dünya’nın en gelişmiş ülkelerinden biridir.

Ülkede turizmin çok büyük bir önemi vardır. Ulusal gelirin büyük bir bölümü turizmden elde edilmektedir. Altın kumları, masmavi ve tertemiz bir denizi, yemyeşil doğasıyla Yeni Zelanda, gelen misafirlerin aklında yer etmek konusunda en harika tatil merkezi ülkelerle yarışmaktadır.

Eski bir İngiliz sömürgesi olduğundan dolayı adada genel olarak konuşulan dil İngilizcedir. Bu yüzden adaya tatile giden bir kişi, insanlarla anlaşmakta hiçbir güçlük çekmeyecektir. Siz de Yeni Zelanda gibi bir tatil cennetinde, seçeceğiniz Yeni Zelenda Yaz Okulu ile İngilizce öğrenip aynı zamanda yaz tatilinizi geçirmek istiyorsanız, Deren&Koray güvencesiyle, kendinizi bize bırakın ve sadece tatilinizin keyfini çıkartmaya bakın!

Yeni Zelanda Yaz Okulları, Yeni Zelanda Yaz Okulu