A2Z'den İngiltere Futbol Yaz Okulu

A2Z'den İngiltere Futbol Yaz Okulu

Bu yıl futbolun eğlence ve dinamizmini İngilizce sınıfınızla birleştirmeye ne dersiniz? O halde Futbol yıldızlarının vatanına sizi bekliyoruz.

Futbolun kamp ateşi İngilizce okulu ile bu programda buluşuyor.

manchester futbol okulu futbol yaz okulu ingiltere futbol okulları Bu yazı hareketli geçirmek ister misiniz? Üstelik futbolun beşiği İngiltere'de, futbol yıldızlarının vatanı Manchester'da bu deneyimi yaşamak ister misiniz? Manchester dünyanın en büyük 2 futbol klübünün evidir. Evet Manchester United ve Manchester City'den bahsediyoruz. Eğer futbol sizin için de bir tutkuysa gelin bu yaz İngilizce sınıfınızla bu deneyimi beraberce A2Z'de yaşayın. 

Şanslı öğrencilerimiz sabahtan futbol terminoloji destekli İngilizce eğitim programlarına katılırlarken öğleden sonraları futbol antremanlarında futbol ile ilgili tüm teknik ve taktiklerin verildiği uygulamalı derslerde bu becerilerini geliştirip, futbol ile ilgili gezilere katılacaklar ve futbolu yerinde inceleyecekler. Machester Futbol Okulu bakın öğrencilerimize ne gibi deneyimler sunuyor.

- Sabah 08:30 - 12:30 arası futbol içerikli İngilizce dersleri

- Manchester'ın profesyonel futbol teknik direktörlerinden haftada 3 gün futbol eğitimi, futbol taktik ve teknikleri

- Futbolun önemli merkezlerine düzenlenecek geziler. Old Trafford, the Etihad Stadyumu, Liverpool gezileri ve futbolla ilgili diğer önemli geziler sizi bekliyor. Öğrencilerimiz ayrıca Ulusal Futbol Müzesi gibi önemli kültür merkezlerini de bu programda keşfedecekler. 

Dünyaca ünlü futbol yıldızları Manchester'dan geçtiler. Bu yaz sıra sizde !